Za nami kolejna, już 16. edycja Biegu Ulicą Piotrkowską. Kolejny raz ścisłe centrum Łodzi, wraz z jego główną i najbardziej znaną ulicą opanowali biegacze ścigający się na dystansie 10 km. W imprezie wzięło udział ponad 5 tysięcy zawodników, których dopingowały tysiące kibiców. Obok biegu głównego zaproponowaliśmy także bieg na dystansie 1300 km, adresowanym do osób które nie są gotowe zmierzyć się z długim dystansem.
Imprezie towarzyszył piknik rodzinny na Starym Rynku w Łodzi.
Agencja eventowa Blersport jest współorganizatorem biegu.
Zapraszamy na www.biegpiotrkowska.pl

Już po raz drugi współorganizowaliśmy łódzki Bieg Trzech Króli. W ulicznym kryterium o długości 5 km uczestniczyło 2000 osób. Szybka, atestowana trasa została poprowadzona przez ścisłe centrum Łodzi, co stanowiła dodatkową atrakcję dla biegaczy. Impreza z roku na rok zyskuje na popularności zarówno wśród biegaczy jak i kibiców, którzy gromadzą się w Rynku Manufaktury.
Kolejna edycja imprezy już 6 stycznia 2019 roku.
Zainteresowanych zapraszamy na: www.lodzbiegtrzechkroli.pl

Jesteśmy kojarzeni przede wszystkim z imprezami sportowymi, choć wiele naszych realizacji niewiele ma wspólnego ze sportem. W ostatnich dniach mieliśmy okazję zmierzyć się z nowym wyzwaniem, jakim była realizacja eventu barbórkowego dla Polskiej Spółki Gazownictwa w Gdańsku. W ramach kompleksowej organizacji imprezy zapewniliśmy uczestnikom m.in. występ Anity Lipnickiej z zespołem. Barbórka odbyła się w Hotelu Mercure Stare Miasto ****

 

Za nami kolejne edycja Plażowych Mistrzostw Budowniczych. Przez cały lipiec przemierzyliśmy polskie wybrzeże proponując plażowiczom budowanie jak największej budowli z piasku. Tym razem do współpracy zaprosiliśmy firmę Marwit, która na każdej plaży rozstawiła strefę kolorów zdrowia i prowadziła w niej akcję marwitalizacji. 

 

 

Kolejną imprezą sportową w naszym portfolio jest Bieg Trzech Króli, który po raz pierwszy zorganizowaliśmy w Łodzi 6 stycznia 2017 roku. Mimo siarczystego mrozu do rywalizacji stanęło 1500 biegaczy, którzy przebiegli trasę liczącą 5 km wiodącą przez centrum zimowej Łodzi. Cieszymy się z bardzo pozytywnego odbioru imprezy przez środowisko biegowe i już teraz zapowiadamy kolejne edycje biegu, co roku o tej samej porze - zawsze w święto Trzech Króli.

 

 

 

Dużym wyzwaniem i wielką przyjemnością było dla nas przygotowanie i przeprowadzenie akcji związanej z przeprowadzką firmy SAGE do nowej siedziny przy Alejach Jerozolimskich 132 w Warszawie.

Nasze działania polegały na wyreżyserowaniu i przeprowadzeniu performensu "przeprowadzka" z udziałem aktorów i statystów oraz przygotowaniu w hallu budynku kawiarenki "Symfonia Smaku", w której przy dźwiękach muzyki granej na żywo przez doskonały kwartet smyczkowy wszyscy pracownicy sąsiednich firm mogli skosztować doskonałej kolumbijskiej kawy oraz pysznych ciastek. Gospodarzem kawiarenki był znany i lubiany aktor Mieczysław Hryniewicz, czyli "Włodek Zięba" z serialu "Na Wspólnej".

Gwoździem programu był okolicznościowy stand up Rafała Rutkowskiego.

Dzień zakończył taneczny flash mob.

 

Kontakt z nami

+48 509 719 001
Robert Blesiński

+48 504 200 206
Marcin Szewczyk

naviul. Siewna 15
94-250 Łódź

Napisz do nas